• Warsztaty z fizjoterapeutą i trenerem | REJESTRACJA

Liczba miejsc jest ograniczona – ważna kolejność zgłoszeń.  Wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez FIZJO-SPORT M. Hadała G. Kuzdro Spółka Cywilna i Strefa Sportu Rzeszów, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833). Mam prawo wglądu i zmiany swoich danych personalnych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204;

  UWAGA! Powyższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów. Osoby należące do wymienionej grupy przekierowujemy i prosimy o   rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

  Fizjo-Sport

  Serdecznie zachęcamy do rejestracji na odpłatne warsztaty z fizjoterapeutą i trnerem skierowane do osób chcących zadbać o swoje zdrowie.

  Jesteś początkującym tenisistą? Masz za sobą setki godzin na korcie tenisowym? Skorzystaj z cennych porad ekspertów: fizjoterapeuty i trenera. Połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki na korcie tenisowym.

  Każdy sportowiec liczy się z ryzykiem doznania kontuzji w każdym sporcie. Trudno dziś wyobrazić sobie nauczyciela czy trenera, który nie doceniałby wszechstronnego przygotowania fizycznego u zawodnika. Tenis jest uznawany za dość bezpieczną formę aktywności, ale drobne kontuzje mogą być początkiem poważniejszych urazów. Nieuwaga, brak przygotowania, zaniedbania techniczne mogą być bardzo kosztowne. Początkujący trenerzy często dążąc w pośpiechu do uzyskania maksymalnych wyników sportowych począwszy od pierwszych etapów szkolenia, główną uwagę koncentrują na ćwiczeniach doskonalących technikę lub na treningu siłowym, bagatelizując i spychając na dalszy plan wszechstronne przygotowanie fizyczne. Taka postawa prowadzi do wczesnej specjalizacji, jednostronnych obciążeń, co w konsekwencji staje się hamulcem wzrostu poziomu sportowego, a niejednokrotnie uniemożliwia prawidłowy rozwój tenisisty.

  INSTRUKTORZY

  dr Michał Hadała – międzynarodowy instruktor: Kinetic Control, MSI, McConnell Institute; fizjoterapeuta FIZJO-SPORT Rzeszów

  Michał Matyfi – trener Akademia Tenisa Michał Matyfi, certyfikowany wykładowca PZT

  TERMIN I MIEJSCE

  10.10.2017 Urazy, prewencja i trening w tenisie – START 17:30

  K.S Strefa Sportu Rzeszów

  ul. Powstańców Styczniowych 27 -> przejdź do mapy

  CENA

  60zł/osoba*
  *Każdy uczestnik otrzymuje voucher w wysokości 60zł do wykorzystania na wynajem kortu w STREFIE SPORTU RZESZÓW

  PATRONAT

  PZT

  ORGANIZATORZY

  fizjoterapia Rzeszów strefa sportu rzeszów akademia-tenisaszkolenia fizjoterapia

   

   

   

  O kolejności zgłoszeń decyduje przesłanie zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona.

  WAŻNE !  PROSIMY MAILOWO POTWIERDZIĆ OTRZYMANIE POWYŻSZEJ INFORMACJI.

  UWAGA! Obowiązkowy STRÓJ SPORTOWY


  tenis-warsztat-strefa-sportu-fizjo-sport