Zapraszamy na PIERWSZĄ WIZYTĘ z fizjoterapeutą FIZJO-SPORT.

Formularz – Pierwsza wizyta z fizjoterapeutą

Wybierz odpowiadający termin i wypełnij pozostałe pola. Skontaktujemy się w ciągu najbliższych 24 godzin lub najbliższy dzień roboczy i przedstawimy pełną informację.

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty - fizjoterapia Rzeszów

Zadbaj o swoje zdrowie! Umów się na pierwszą wizytę ze specjalistą ruchu.

Naszą filozofią pracy jest relacja przyczynowo-skutkowa. Określamy się mianem fizjoterapeutów detektywów, którzy szukają źródła dolegliwości bólowych.

Nasza praca ma część edukacyjną- kognitywną, drugim elementem jest przede wszystkim szczegółowa ocena i analiza ruchu, funkcji pacjenta. Po to aby najpierw znaleźć, a później skorygować nawet najmniejsze zaburzenia, które nierzadko zmieniają się w duże uszkodzenia w obrębie narządu ruchu.

Dobrze poprowadzona diagnoza daje nam podstawy do tego, byśmy mogli określić :czas terapii, cele terapii oraz ustalić odpowiednie postępowanie.

Celem jest całkowite wyleczenie, a nie tylko chwilowa poprawa czy obniżenie dolegliwości bólowych. Nie chcemy działać jak tabletki przeciwbólowe, które modulują czy zmieniają dolegliwości bólowe. Ale przede wszystkim chcemy pełnego powrotu funkcji i sprawności pacjenta.