Sport mocno wiąże się z ryzykiem kontuzji, urazów, dysfunkcji ruchowych, uszkodzeń ciała, które wyłączają sportowca z treningów, zawodów. Celem fizjoterapii sportowej jest przywrócenie sprawności fizycznej, utrzymanie optymalnej funkcjonalności narządu ruchu oraz zapobieganie ewentualnym kontuzjom w przyszłości.  Dokładna analiza Kinetic Control  pozwala bardzo dobrze zbadać biomechanikę narządu ruchu. Wszystkie informacje są przez nas zbierane i analizowane, aby w efekcie móc zaplanować skuteczną strategię leczenia pozwalającą na jak najszybszy powrót do pełnej sprawności fizycznej.

Oferta jest skierowana zarówno do klubów sportowych, pojedynczych sportowców jak i osób trenujących indywidualnie, amatorsko. Zapewniamy profesjonalną pomoc w przypadku kontuzji, a także dbamy o przywrócenie sprawności i kondycji fizycznej przez cały sezon. Terapeuci odynaczają się bogatym doświadczeniem i wyższym wykształceniem z fizjoterapii.

Fizjoterapia sportowa:

– stała opieka nad sportowcami w trakcie sezonu,
– diagnostyka narządu ruchu,
– treningi ruchowe,
– porady i terapia nabytych urazów,
– masaż regeneracyjny,
– zabiegi fizjoterapeutyczne,
– układanie treningów personalnych,
– porady dietetyczne,
– współpraca z lekarzami – specjalistami z zakresu ortopedii i sportu.

Fizjoterapia dla aktywnych

Dla wszystkich osób uprawiających sport. amatorsko również zapewniamy profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną, lekarską oraz treningi personalne połączone z poradami dietetycznymi. Przyjdź i pomóż samemu sobie osiągać coraz to lepsze wyniki. Znajdziemy słabe punkty i pokażemy jak unikać kontuzji, dbać o bezpieczeństwo treningów, poprawić sprawność fizyczną lub wrócić do sportu po urazie.

Rehabilitacja sportowa

Kompleksowe usprawnianie oraz treningi, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod fizjoterapeutycznych. Zapobieganie kontuzjom, urazom oraz leczenie uszkodzeń ciała powstałych w wyniku uprawiania sportu.