Edukacja Pacjenta FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii

Poznaj narzędzie WEBINAR

Dostępna na:

iPhone’a, iPada,

Androida

UWAGA! Poniższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

REJESTRACJA – warsztaty ONLINE

Kliknij na poniższy temat
i wypełnij formularz rejestracyjny

1. Zdrowy kręgosłup
2. Trening Personalny
3. Trening Sportowy
4. Wady Postawy u dzieci
5. Rwa kulszowa, dyskopatia
6. Pierwsza Pomoc
7. FAKTY i MITY okiem Trenera
9. Wizyty ONLINE okiem pacjenta

Proces fizjoterapii w czasie cyklu bezpłatnych webinarów – warsztatów online. Naszym celem jest edukacja i uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest i jak działa Twój aparat ruchu, dlaczego czasem odmawia posłuszeństwa, co robić aby o niego zadbać – przyjdź i skorzystaj z naszych wskazówek online! Przedstawimy i pokażemy jak wyeliminować najczęstsze błędy, które są wielokrotnie powtarzane  w ciągu dnia.

Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

WEBINAR FIZJO-SPORT | START na żądanie

Obejrzyj dowolny temat w dogodnym czasie

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak radzić sobie z dolegliwościami bólowymi oraz jak ich uniknąć. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w pracy, podczas czynności dnia codziennego oraz w trakcie snu i odpoczynku.

Podnieś swoje kwalifikacje, zwiększ swoje umiejętności z zakresu ruchu. Dowiedz się jak poprawnie identyfikować nieprawidłowe wzorce ruchowe w oparciu o dysbalans mięśniowy, który ma kluczowe znaczenie dla kontroli ruchu i jego reedukacji. Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jakie są najczęściej popełniane błędy i zagrożenia. Jak zadbać o profilaktykę i ergonomię ruchu!

POSTAWA to podstawa! Na warsztatach opowiemy, czym charakteryzuje się postawa prawidłowa, co w postawie dziecka powinno zaniepokoić rodzica. Poruszymy temat wad postawy w obrębie kończyn dolnych i kręgosłupa oraz porozmawiamy o ich skutkach. Przedstawimy kształtowanie prawidłowych NAWYKÓW RUCHOWYCH we wczesnym dzieciństwie jako profilaktykę w powstawaniu wad postawy.
Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w czasie wykonywanych czynności. Dowiedz się, jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia przy rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku. Odpowiemy na pytania: czy wszystkie dyskopatie muszą boleć, czy wszystkie powodują ból pleców, czy dyskopatię, rwę kulszową można leczyć oraz jak jej zapobiegać. Zadbaj z nami o JAKOŚĆ RUCHU!

Ratownik Medyczny przybliży temat Pierwszej Pomocy i nie tylko

Przytłacza Cię nadmiar informacji płynących z pseudo social mediów czy telewizji?
Nie wiesz już co tak naprawdę jest PRAWDĄ, a co MITEM?
 
Na warsztacie rozwiejemy wszystkie wątpliwości na podstawie najnowszych BADAŃ NAUKOWYCH.

Jak przygotować się do wizyty ONLINE? Co potrzebuję? Jaki sprzęt? Jakie minimalne wymagania?
Co fizjoterapeuta będzie ze mną robił?

Na powyższe oraz wiele innych pytań odpowie Pacjent i Fizjoterapeuta.

Skorzystaj z ciekawych wskazówek fizjoterapeuty związanych z dolegliwościami bólowymi:

  • obręczy barkowej
  • kończyny górnej
  • kręgosłupa: lędźwiowego, piersiowego, szyjnego;
  • bioder
  • kolan
  • stóp