Edukacja Pacjenta FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii

Poznaj narzędzie WEBINAR

Dostępna na:

iPhone’a, iPada,

Androida

UWAGA! Poniższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

REJESTRACJA – warsztaty ONLINE

Kliknij na poniższy temat
i wypełnij formularz rejestracyjny

Proces fizjoterapii w czasie cyklu płatnych webinarów (50zł/webinar) – warsztatów online. Naszym celem jest edukacja i uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia.

Bezpłatny dostęp do webinarów  jest przydzielany dla pacjentów FIZJO-SPORT

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest i jak działa Twój aparat ruchu, dlaczego czasem odmawia posłuszeństwa, co robić aby o niego zadbać – przyjdź i skorzystaj z naszych wskazówek online! Przedstawimy i pokażemy jak wyeliminować najczęstsze błędy, które są wielokrotnie powtarzane  w ciągu dnia.

Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

WEBINAR FIZJO-SPORT | START na żądanie

Obejrzyj dowolny temat w dogodnym czasie

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak unikać i radzić sobie z dolegliwościami bólowymi. Jak dbać o siebie i swój kręgosłup w pracy, podczas codziennych czynności oraz podczas snu i odpoczynku.

Popraw swoje umiejętności, zwiększ swoje zdolności ruchowe. Naucz się jak prawidłowo rozpoznawać nieprawidłowe wzorce ruchowe oparte na braku równowagi mięśniowej, co jest kluczowe dla kontroli ruchu i reedukacji. Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek, jak uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Jakie są najczęstsze błędy i zagrożenia. Jak zadbać o profilaktykę i ergonomię ruchu!

POZYCJA to podstawa!!! Na warsztatach porozmawiamy o tym, czym charakteryzuje się prawidłowa postawa, co w postawie dziecka powinno zaniepokoić rodzica. Poruszymy temat wad postawy w obrębie kończyn dolnych i kręgosłupa oraz opowiemy o ich konsekwencjach. Przedstawimy kształtowanie prawidłowych nawyków RUCHOWYCH we wczesnym dzieciństwie jako profilaktykę w powstawaniu wad postawy.
Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki.

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek, jak uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup podczas aktywności. Dowiedz się jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia w przypadku rwy kulszowej, dyskopatii, chiropraktyki. Odpowiemy na pytania: czy wszystkie dyskopatie muszą boleć, czy wszystkie powodują ból pleców, czy dyskopatię, rwę kulszową można leczyć i jak jej zapobiegać. Zadbaj o JAKOŚĆ RUCHU razem z nami!

Ratownik medyczny przybliży temat Pierwszej Pomocy i nie tylko.

Przytłacza Cię nadmiar informacji płynących z pseudo mediów społecznościowych lub telewizji?
Nie wiesz już co tak naprawdę jest PRAWDĄ, a co MITEM?

Na warsztacie rozwiejemy wszelkie wątpliwości w oparciu o najnowsze BADANIA NAUKOWE.

Jak przygotować się do wizyty ONLINE? Co jest mi potrzebne? Jaki rodzaj sprzętu? Jakie są minimalne wymagania?
Co będzie robił ze mną fizjoterapeuta?

Na powyższe i wiele innych pytań odpowie pacjent i fizjoterapeuta.

Skorzystaj z ciekawych wskazówek fizjoterapeuty związanych z dolegliwościami bólowymi:

  • obręczy barkowej
  • kończyny górnej
  • kręgosłupa: lędźwiowego, piersiowego, szyjnego;
  • bioder
  • kolan
  • stóp
edukacja pacjenta FIZJO-SPORT na żywo