default image

Pełen profesjonalizm.

Patrycja Niepokoj-Izdebska 05/02/2016

default image

Polecam, pełen profesjonalizm, miła obsługa.

Krzysztof Nowak 05/02/2016

default image

Profesjonalne podejście, mili ludzie, ogólnie wszystko jak najbardziej na plus 🙂

Kacper Pospieszil 05/02/2016

default image

Pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Terapia naprawdę skuteczna, która nie tylko pomaga w zwalczeniu kontuzji, ale także zapobiega następnym.

Dawid Fil 05/02/2016

default image

Znaczna poprawa juz po pierwszej wizycie. Doskonale wyjaśnione mechanizmy genezy urazu.

Gilbert Kucab 05/02/2016

default image

Najlepsi fizjoterapeuci, super atmosfera i ludzie . Dziękuję!

Aleksandra Biega 05/02/2016

default image

Trafiłem do Fizjo-Sport po poważnym urazie przedramienia, za sprawą fachowej i dobrze przeprowadzonej rehabilitacji dzisiaj wracam do pełnej sprawności za co jestem serdecznie wdzięczny. Naprawdę warto im zaufać!

Rafał Szopa 05/02/2016

default image

Bóle kręgosłupa lędźwiowego oraz lewego barku od dawna nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Dlatego też z polecenia koleżanki trafiłam do FIZJO-SPORT. Tam zajęli się mną specjaliści. Ćwiczenia i rehabilitacja w profesjonalnym wydaniu zrobiły swoje. Mam nadzieję , że pozbyłam się dolegliwości chociaż na jakiś czas. Bardzo dziękuję za pomoc i pełne zaangażowanie. Z pełną odpowiedzialnością polecam !!!

Bogumiła Grabska 05/02/2016

default image

Polecam 🙂

Marcin Wojdyła 05/02/2016

default image

Najlepsi rehabilitanci ! Pełen profesjnalizm sympatyczna atmosfera na każdej wizycie. serdecznie polecam i dziękuję!

Aleksandra Wojnarowicz 05/02/2016

default image

Bardzo dobry gabinet fizjoterapeutyczny. Fizjoterapeuta patrzy całościowo na problem oraz doradza co, jak i kiedy robić w trakcie dochodzenia do sprawności. Miewałam silne bóle kręgosłupa, które bardzo przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu. Wyjaśniono mi przyczynę bólu i to jak go zwalczyć. Uczą jak wykonywać wiele ćwiczeń, które pomagają uchronić się przed powrotem dolegliwości. Pełen profesjonalizm i rzetelność. POLECAM!

Ewelina Ziemba 05/02/2016

default image

Zdecydowanie pełen profesjonalizm z miłą atmosferą i skutecznymi metodami rehabilitacji. Jak dla mnie nic dodać, nic ująć. Polecić mogę w 100% każdemu kto się waha i nie wie czy się wybrać czy nie.

Ernest Smyczek 05/02/2016

default image

Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm oraz doskonała skuteczność. Polecam każdemu, kto boryka się z jakimiś dolegliwościami.

Marcelina Serafin 05/02/2016

default image

Pełen profesjonalizm,skuteczne metody leczenia, mega atmosfera i kontakt fizjoterapeuta-pacjent. Polecam jak najbardziej !

Hubert Kalandyk 05/02/2016

default image

Polecam ten gabinet. Okazało się, że z przepuklinami w odcinku lędźwiowym można żyć, chociaż wydawało się, że operacja jest nieunikniona. Po kilku miesiącach ćwiczeń jestem bardziej sprawny fizycznie niż 10 lat temu. Przestało "chrupać" w kolanach, bez bólu wstaję z krzesła, a co za tym idzie poprawiło się samopoczucie. Nie ma żadnych czarów. Wszystko osiągnąłem wykonując odpowiednie ćwiczenia pod okiem trenera - w moim przypadku Kuby. Polecam!!!

Piotr Cichoń 05/02/2016

default image

Ekstra

Bogusława Strużyna 05/02/2016

default image

Mega profesjonalni fachowcy!!! Kuba ogromna wiedza I zaangażowanie w powrocie do pełnej sprawności 👍

Hubert Kotarski 05/02/2016

default image

Po wypadku wróciłem do pełnej sprawności po bardzo krótkim czasie 🙂 wielki ukłon w ich stronę!! Polecam każdemu!

Łukasz Bartman 05/02/2016

default image

Pełen profesjonalizm i lajtowa atmosfera co również jest ważne.

Łukasz Skiba pacjent | Rzeszów 02/10/2015

default image

Polecam wszystkim gabinet Fizjo-Sport. Zawitałem tam z powodu nasilającego się dyskomfortu kolan. Problem został szybko zdiagnozowany i bardzo szybko ruszyliśmy z serią dobrze dobranych ćwiczeń adekwatnych do mojej przypadłości. Po 5 spotkaniach byłem w stanie wykonać poprawnie ćwiczenia, które początkowo były nie do zrealizowania. Ból niemal zniknął, a z każdym kolejnym dniem jest coraz lepiej. Ponadto, pan Jakub pomógł mi zrozumieć skąd wynikał ból i jak w przyszłości zadbać o to aby już nie wrócił.
Podsumowując: Przyszedłem z bólem, wyszedłem bez niego, a dodatkowo wiem jak uniknąć go w przyszłości. Jestem bardziej niż zadowolony !!

Jakub Paśko pacjent | Rzeszów 02/10/2015

default image

Trafiłam do Fizjo-sport z amatorskim urazem kolana. Po kilku wizytach, wielu ćwiczeniach mogę wrócić do biegania :) Przy okazji wiem, dlaczego doszło do urazu i jak mu zapobiegać w przyszłości. Profesjonalna i miła kadra, polecam 🙂

Paulina Sudoł pacjentka | Rzeszów pacjentka 02/10/2015