FORMULARZ REJESTRACYJNY

  Otrzymuj newsletter FIZJO-SPORT z najlepszymi treściami o fizjoterapii, ruchu, ergonomii... W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

  Administratorem danych osobowych podanych przy zapisaniu się na warsztat jest FIZJO-SPORT M. Hadała G. Kuzdro Spółka Cywilna z siedzibą w Rzeszowie (35-051), ul. Podpromie 8/2a, e-mail: gabinet@fizjo-sport.pl. Twoje dane zbierane są w celu umożliwienia skorzystania z bezpłatnego warsztatu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b oraz lit. f RODO).

  Sprawność kolarza

  Ocena | Trening | Prewencja

  Praktyczny warsztat dla kolarzy.  Na przykładzie wybranych problemów narządu ruchu specjaliści podzielą się cennymi wskazówkami. Jazda na rowerze stała się jedną z najpopularniejszych form aktywności. Co widać na podkarpackich szosach i nie tylko!
  Mając możliwość pracy z różnymi pacjentami i amatorami kolarstwa czy MTB widać potrzebę budowania świadomości w zakresie nie tylko samej jazdy na rowerze ale również pracy nad adaptacjami ruchowymi, które wynikają z pozycji i pracy mięśni.

  Chcesz jeździć lepiej? Chcesz aby omijały cię bóle w obrębie kręgosłupa i kończyn dolnych? Świadomy kolarz będzie w stanie uniknąć przykrych dolegliwości związanych nie tylko z intensywnymi treningami, ale przede wszystkim z odpowiednio przepracowanym ciałem!

  UWAGA!
  W podanym terminie warsztat jest bezpłatny (rejestracja obowiązkowa).

  TERMIN

  24.01.2023 | 18:30 – pozostały ostatnie wolne miejsca

  MIEJSCE

  PROGRAM

  • Urazowość (dr Michał Hadała)

  • Zawodowe kolarstwo kobiet (Kaja Rysz)

  • Regeneracja / Suplementacja (Bartosz Weron)

  • Trening vs życie – zawodowe kolarstwo mężczyzn (Jakub Murias)

  • Prewencja bólu kręgosłupa (dr Michał Hadała)

  PRELEGENCI

  dr-michal-hadala-fizjoterapeuta-rzeszowFizjoterapeuta związany z oceną, analizą, terapią i treningiem nerwowo-mięśniowym narządu ruchu. Posiada bogate doświadczenie kliniczne i dydaktyczne. Od lat współpracuje z fizjoterapeutami, takimi jak prof. Shirley Sahrmann, Jenny McConnell czy Marc Comerford. To doświadczenie zawodowe skłoniło go do skoncentrowania swojej pracy na systemie ruchu jako głównym narzędziu każdego fizjoterapeuty. Łączy wiedzę i praktykę. Wykłada i naucza od 2005 roku, że diagnoza i korekcja zaburzeń ruchowych to przyszłość zdrowia. Autor publikacji naukowych znaczących czasopism. Międzynarodowy instruktor Kinetic Control, Movement System Impairments, McConnell Institute, Injury Prevention, mDurance. Jako nauczyciel i dydaktyk uczy fizjoterapeutów w Polsce i na świecie z koncepcji diagnozy ruchu. Na co dzień prowadzi FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii Treningu i Motoryki w Rzeszowie.

  Właściciel firmy Weron

  Zawodniczka jedynej polskiej zawodowej grupy kolarskiej kobiet Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Kolarstwo trenuje od 12 lat. Pierwszym klubem Kai była Resovia Rzeszów, a następnie w kategorii juniorskiej związana z klubem ZKS Stal Rzeszów. Następnie przyszedł czas na dołączenie do obecnego teamu, do typowej kobiecej formacji z dolnego Śląska, w którym ściga się za granicą kraju w wyścigach z kalendarza UCI 🚴‍♀️. Na swoim koncie posiada kilka medali mistrzostw Polski oraz tytuł mistrzyni Polski, a także wygrane Puchary Polski oraz kilka znaczących sukcesów na arenie międzynarodowej.

  Jeden z najmłodszych zawodników w zespole Voster ATS Team. W 2020 zrobił w naszych barwach bardzo duże postępy, a w tym roku zaliczył najlepszy swój najlepszy sezon, zakończony niestety przedwcześnie kontuzją. Pokładamy w nim duże nadzieje! Odbyty staż w zespole UCI WCC Mens Team! Drugie miejsce w GP Slovakia (2021)! Trzecie miejsce na etapie Belgrade-Banjaluka (2020)!

  ORGANIZATORZY

  FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii            WERON.PL Sprzęt rehabilitacyjnyi suplementy dla sportowców

  PATRONAT HONOROWY

  Rzeszów Stolica Innowacji

  PARTNERZY

  Kinetic Control - fizjoterapiaFIZJO-SPORT Centrum FizjoterapiiFIZJO-SPORT Centrum FizjoterapiiFIZJO-SPORT Centrum FizjoterapiiFIZJO-SPORT Centrum FizjoterapiiWERON.PL Sprzęt rehabilitacyjnyi suplementy dla sportowców