Proces fizjoterapii zaczyna się już podczas cyklu bezpłatnych warsztatów. Naszym celem jest uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest i jak działa Twój aparat ruchu, dlaczego czasem odmawia posłuszeństwa, co robić aby o niego zadbać –  przyjdź i skorzystaj z naszych wskazówek! Przedstawimy i pokażemy jak wyeliminować najczęstsze błędy, które są wielokrotnie powtarzane  w ciągu dnia.

Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz  wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

Powrót do sprawności jest możliwy i zależy od Ciebie!

Zarejestruj się. Do zobaczenia!

UWAGA! Poniższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

Warsztaty z fizjoterapeutą | REJESTRACJA

Liczba miejsc jest ograniczona – ważna kolejność zgłoszeń

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zawód (wymagane)

Wybierz warsztat (wymagane)

Wiadomość (wymagane)

Wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez FIZJO-SPORT M. Hadała G. Kuzdro Spółka Cywilna, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833). Mam prawo wglądu i zmiany swoich danych personalnych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204;

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak radzić sobie z dolegliwościami bólowymi oraz jak ich uniknąć. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w pracy, podczas czynności dnia codziennego oraz w trakcie snu i odpoczynku.

POSTAWA to podstawa! Na warsztatach opowiemy, czym charakteryzuje się postawa prawidłowa, co w postawie dziecka powinno zaniepokoić rodzica. Poruszymy temat wad postawy w obrębie kończyn dolnych i kręgosłupa oraz porozmawiamy o ich skutkach. Przedstawimy kształtowanie prawidłowych NAWYKÓW RUCHOWYCH we wczesnym dzieciństwie jako profilaktykę w powstawaniu wad postawy.
Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w czasie wykonywanych czynności. Dowiedz się, jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia przy rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku. Odpowiemy na pytania: czy wszystkie dyskopatie muszą boleć, czy wszystkie powodują ból pleców, czy dyskopatię, rwę kulszową można leczyć oraz jak jej zapobiegać. Zadbaj z nami o JAKOŚĆ RUCHU!

Podnieś swoje kwalifikacje, zwiększ swoje umiejętności z zakresu ruchu. Dowiedz się jak poprawnie identyfikować nieprawidłowe wzorce ruchowe w oparciu o dysbalans mięśniowy, który ma kluczowe znaczenie dla kontroli ruchu i jego reedukacji. Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jakie są najczęściej popełniane błędy i zagrożenia. Jak zadbać o profilaktykę i ergonomię ruchu!

Biegasz lub jesteś osobą aktywną, przyjdź i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów FIZJO-SPORT. Nasi fizjoterapeuci przeprowadzą test sprawności / jakości naszego aparatu ruchu. Poznaj najczęstsze kontuzje oraz prewencję urazów u biegaczy. Poruszymy temat funkcji treningu mięśni głębokich, połączeń mięśniowych, zależności pomiędzy poszczególnymi grupami mięśni. Prosimy o przyjście w STROJU SPORTOWYM.

Nasi specjaliści udzielą cennych wskazówek dla kobiet planujących ciąże, w jej trakcie, jak i po porodzie. Poruszymy temat terapii z zakresu: mobilizacji blizny pooperacyjnej, pracy nad mięśniami dna miednicy (nietrzymanie moczu po porodzie), terapii w rozejściu się mięśnia prostego brzucha, dolegliwości bólowych kręgosłupa w ciąży, jak i po, plastrowania dynamicznego (taping).
Wstępnie omówimy program naprawczy MIĘŚNI BRZUCHA PO PORODZIE, dotyczący przygotowania do treningu po okresie ciąży. Porozmawiamy o: treningu wyrównującym, treningu funkcjonalnym- pracy nad kontrolą ruchu, świadomości ciała, które podlega różnorakim zmianom w okresie ciąży.
Zapraszamy wszystkie Mamy oraz przyszłe Mamy!

Przyjdź i skorzystaj z ciekawych wskazówek fizjoterapeuty związanych z dolegliwościami bólowymi:

  • obręczy barkowej
  • kończyny górnej
  • kręgosłupa: lędźwiowego, piersiowego, szyjnego;
  • bioder
  • kolan
  • stóp