Warsztaty z fizjoterapeutą | REJESTRACJA

Liczba miejsc jest ograniczona – ważna kolejność zgłoszeń

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zawód (wymagane)

Wybierz warsztat (wymagane)

Wiadomość (wymagane)

Wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez FIZJO-SPORT M. Hadała G. Kuzdro Spółka Cywilna, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833). Mam prawo wglądu i zmiany swoich danych personalnych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204;

Zapraszamy wszystkich na BEZPŁATNY WARSZTAT FIZJO-SPORT

FIZJOTERAPIA | RWA kulszowa, dyskopatia

08.08.2019 Dębica | 18:00 – 19:30 (Czwartek)

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości – rwa kulszowa, dyskopatia. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w czasie wykonywanych czynności. Zadbaj z nami o JAKOŚĆ RUCHU! Dowiedz się jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia przy rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku…

Proces fizjoterapii zaczyna się już podczas cyklu bezpłatnych warsztatów. Naszym celem jest uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest i jak działa Twój aparat ruchu, dlaczego czasem odmawia posłuszeństwa, co robić aby o niego zadbać –  przyjdź i skorzystaj z naszych wskazówek! Przedstawimy i pokażemy jak wyeliminować najczęstsze błędy, które są wielokrotnie powtarzane  w ciągu dnia.

Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz  wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

Powrót do sprawności jest możliwy i zależy od Ciebie!

Zarejestruj się. Do zobaczenia!

UWAGA! Warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

Miejsce

FIVE FIT Dębica

FIVE FIT Gym&Fitness

Głowackiego 19,
39-200 Dębica

fizjoterapia Rzeszów  FIVE FIT DĘBICAszkolenia fizjoterapia

Poznaj kolejne tematy warsztatów z fizjoterapeutą FIZJO-SPORT