wady postawy - strefa sportu

Poznaj narzędzie WEBINAR

Dostępna na:

iPhone’a, iPada,

Androida

UWAGA! Poniższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

REJESTRACJA – warsztaty ONLINE

WADY POSTAWY u dzieci

🆓 bezpłatny webinar z fizjoterapeutą FIZJO-SPORT
Jesteś rodzicem? Jesteś dzieckiem? Zrozum ruch i zadbaj o siebie oraz swoich bliskich. Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki.
ℹ️ POSTAWA to podstawa
ℹ️ „…czego Jaś się nie nauczył…”
ℹ️ RUCH TO ZDROWIE?
ℹ️ OKIEM FIZJOTERAPEUTY
ℹ️ „…prostuj się, bo się garbisz…”

WEBINAR FIZJO-SPORT | START na żądanie

Obejrzyj w dogodnym czasie

Partnerzy:

Proces fizjoterapii w czasie cyklu bezpłatnych webinarów – warsztatów online. Naszym celem jest edukacja i uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest i jak działa Twój aparat ruchu, dlaczego czasem odmawia posłuszeństwa, co robić aby o niego zadbać – przyjdź i skorzystaj z naszych wskazówek online! Przedstawimy i pokażemy jak wyeliminować najczęstsze błędy, które są wielokrotnie powtarzane  w ciągu dnia.

Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

Skorzystaj z ciekawych wskazówek fizjoterapeuty związanych z dolegliwościami bólowymi:

  • obręczy barkowej
  • kończyny górnej
  • kręgosłupa: lędźwiowego, piersiowego, szyjnego;
  • bioder
  • kolan
  • stóp

Share this: