Podstawowym obszarem naszej działalności jest fizjoterapia, programowanie i realizacja rehabilitacji i treningu sportowego. Od początku istnienia centrum, swoją pracę opieramy przede wszystkim na dokładnej diagnostyce i ocenie ruchu oraz terapii funkcjonalnej. Naszą misją jest podnieść jakość życia każdego pacjenta.
Poznaj nasze centrum fizjoterapii.
Umów się na pierwszą wizytę diagnostyczną.
Zadbaj o swoje zdrowie już dziś !
Fizjoterapia, fizjoterapeuta – Dyskusyjny Klub Radiowy (Adam Głaczyński, dr Michał Hadała)

Pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta
Polecam !
Bardzo dobry gabinet. Nie tylko świetna atmosfera, ale przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego przypadku. Wszystko jest dokładnie omawiane, a nie mówione ogólnikami. Polecam nie tylko osobom, które już mają jakieś dolegliwości bólowe, ale także wszystkim którzy są w jakiś sposób aktywni fizycznie.
Polecam wszystkim. Jakub Chudy dobrał mi odpowiednie ćwiczenia i wszystkie moje bóle kręgosłupa minęły. Cały czas ćwiczę żeby nie powróciły bóle i dyskomfort, które były zanim zaczęłam współpracę z Kubą.
Duża wiedza, fachowe podejście do pacjenta , jestem bardzo zadowolona. Polecam!!😊
Polecam, tu pracują ludzie z powołaniem, profesjonaliści. Szukają przyczyn bólu, dzięki czemu po odpowiednio dobranych ćwiczeniach ból nie wraca👍💪 Krzysztof Kozioł i Katarzyna Cwynar – dziękuję ❤
Rewelacja!!! Lekarze długi czas „leczyli” ból pleców spowodowany przepuklina kręgosłupa,różnego rodzaju tabletkami, zastrzykami itp. po których owszem mniej bolało ale… ból dalej się utrzymywał, lekarz stwierdził patrząc tylko w komputer na wynik rezonansu, że tylko operacja mi pomoże chociaż stu procentowej gwarancji nie daje na jej powodzenie bo to w końcu operacja, gdy zapytałam czy to jest jedyna opcja, bo może fizjoterapia by mi pomogła, powiedział „u Pani fizjoterapia nic nie da, tylko operacja jest tu potrzebna”, ja w tym momencie byłam już po kilku wizytach u Pana Michała i wiedziałam że lekarz nie ma racji, bo czuję się coraz lepiej, odstawiłam wszystkie lekarstwa i ćwiczyłam pod okiem genialnego fachowca Pana Michała, ćwiczę cały czas i na ten moment jest na tyle dobrze że wybieram się pierwszy w życiu na narty�! Polecam z całego serca, bo ciężko znaleźć tak dobrych fachowców, tak oddanych swoim pacjentom. Dziękuję bardzo jesteście niezastąpieni.
Polecam ten gabinet. Okazało się, że z przepuklinami w odcinku lędźwiowym można żyć, chociaż wydawało się, że operacja jest nieunikniona. Po kilku miesiącach ćwiczeń jestem bardziej sprawny fizycznie niż 10 lat temu. Przestało „chrupać” w kolanach, bez bólu wstaję z krzesła, a co za tym idzie poprawiło się samopoczucie. Nie ma żadnych czarów. Wszystko osiągnąłem wykonując odpowiednie ćwiczenia pod okiem trenera – w moim przypadku Kuby. Polecam!!!
Mistrzostwo świata – nastawili mnie jak trzeba. Grono profesjonalistów z dużym doświadczeniem i wiedzą 🙌
Najlepszy gabinet Fizjoterapii w Rzeszowie.
Trafiłam do Krzyśka i już po pierwszej rozmowie wiedziałam że to był dobry wybór 🙂 Pomógł mi dobrać odpowiednie ćwiczenia, wytłumaczył gdzie leży problem, na co powinnam zwrócić większą uwagę i dzięki temu nie muszę się martwić o moje problemy z kolanem.
Dodatkowo cały zespół zawsze uśmiechnięty, profesjonalny z ogromną wiedzą.
Krzysiek dziękuję za pomoc, naukę, rozmowy🙂
Z całego serca polecam ‼️🙂
Pozdrowienia dla całego zespołu🙂🙂
Fizjoterapeuci wiedzą co robią, są fachowcami, praca i ćwiczenia z nimi, pomino wysiłku fizycznego to sama przyjemność, wyleczyć z kontuzji potrafią, a na dodatek są bardzo pozytywnie nastawieni do klientów i towarzyscy. Bardzo polecam !!
Mistrzostwo świata. Na miejscu poskładali mnie jak trzeba, plus podpowiedzieli czego nie robić
Wielkie dzięki za wizytę 🙌
Z dolegliwościami męczyłam się prawie rok (silny ból nogi i pośladka). Po nie najlepszych wynikach uzyskanych po wizytach u kilku neurologów i fizjoterapeutów, trafiłam do gabinetu fizjo-sport. Po dokładnym zbadaniu mnie, dostosowano odpowiedni zestaw ćwiczeń, które spowodowały, że po paru tygodniach bóle całkowicie ustąpiły. Obecnie normalnie funkcjonuję, odbywam długie spacery, co w niezbyt odległym czasie było to wręcz niemożliwe – nie mogłam pokonać nawet 20 m. Pan Jakub, który mnie rehabilitował, jest profesjonalistą, osobą życzliwą, doskonałym fachowcem. Chciałam podziękować i polecić usługi gabinetu, jako najlepsze. Bardzo polecam !!!
Wieloletnie bóle karku i pleców do tego zmasakrowany crossfitowymi występami bark sprawiły, że nadszedł ten przełomowy dzień, kiedy zachęcony opiniami na fb udałem się do chłopaków z Fizjo-Sportu. Jak się okazało było to ze wszech miar trafione przedsięwzięcie. Otóż można odwrócić złe nawyki, na które pracowało się latami i świadomie kontrolować własne body. Do tego usunięcie masakrycznych boleści i ograniczeń ruchowych przy pomocy tylko lub aż właściwie dobranych ćwiczeń. Pełna profeska, duża pomoc, indywidualne podejście do steranego bólem nieszczęśnika. Fajna atmosfera i fachowa porada na bieżąco i na przyszłość.
Z czystym sumieniem mogę rzec:
Wędrowcze jak Cię coś uwiera w czasie Twej podróży kieruj się prosto do Fizjo-Sportu tam znajdziesz ratunek i ukojenie.
Pozdrowienia dla Kuby i Michała
Rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta 😊 Serdecznie polecam !😊
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta.
Polecam jak najbardziej!!
Z dolegliwościami męczyłam się prawie rok (silny ból nogi i pośladka). Po nie najlepszych wynikach uzyskanych po wizytach u kilku neurologów i fizjoterapeutów, trafiłam do gabinetu fizjo-sport. Po dokładnym zbadaniu mnie, dostosowano odpowiedni zestaw ćwiczeń, które spowodowały, że po paru tygodniach bóle całkowicie ustąpiły. Obecnie normalnie funkcjonuję, odbywam długie spacery, co w niezbyt odległym czasie było to wręcz niemożliwe – nie mogłam pokonać nawet 20 m. Pan Jakub, który mnie rehabilitował, jest profesjonalistą, osobą życzliwą, doskonałym fachowcem. Chciałam podziękować i polecić usługi gabinetu, jako najlepsze. Bardzo polecam !!!
Skuteczny sposób pomagania w bulach mięśniowych i kostnych.Osobiscie sprawdziłam 😘😘😘
Polecam wszystkim z dolegliwościami, ale i nie tylko, również tym, którzy chcą poprawić sprawność i mobilność. Jakub Chudy fizjoterapeuta z dużą wiedzą, super podejście do klienta. Pozdrawiam!!!
Umów się na indywidualną konsultację z fizjoterapeutą by dowiedzieć się jak sobie pomóc, jak zwalczyć ból i wrócić do sprawności fizycznej.

Zajmujemy się między innymi leczeniem schorzeń:
Niespodziewany atak korzonków nerwowych, nazywany również rwą kulszową, świadczy o tym, że kręgosłup jest w słabej formie. Zazwyczaj ból obejmuje okolice lędźwi, ale dokuczać mogą także sploty nerwów w okolicy uda czy barku. Jest on następstwem mechanicznego ucisku uszkodzonej tarczy międzykręgowej (dysku) na korzenie nerwowe, które znajdują się w jej sąsiedztwie. Takie problemy zdarzają się częściej po 30. roku życia. Dzieje się tak, ponieważ z wiekiem kręgosłup się zużywa i postępują zmiany zwyrodnieniowe.
Przestrzeń podbarkowa pełni funkcję połączenia czynnościowego w stawie ramiennym. Jest to przestrzeń ograniczona od strony górnej wyrostkiem barkowym, więzadłem kruczo-barkowym, wyrostkiem kruczym łopatki oraz stawem barkowo-obojczykowym. Od strony dolnej ogranicza ją głowa kości ramiennej wraz z częścią guzka większego. Średnia odległość od dolnej granicy wyrostka barkowego łopatki i granicy głowy kości ramiennej w projekcji przedniej wynosi 9–10 mm. W przestrzeni tej znajduje się kaletka podbarkowa, mięśnie należące do stożka rotatorów oraz ścięgno głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia. Z powodu zmniejszenia przestrzeni podbarkowej, dochodzi do konfliktu i kompresji struktur znajdujących się w jej obrębie. Dolegliwości bólowe najczęściej występują w czwartej dekadzie życia u osób, które wykonują ruchy kończyną górną nad głową i są związane z czynnościami dnia codziennego, pracą zawodową czy sportem (np. siatkówka, tenis, pływanie).
Kolano skoczka to uszkodzenie więzadła rzepki – w miejscu, gdzie łączy się ono z rzepką. W obrębie tego miejsca sumują się mikrourazy, postępuje proces degeneracji tkanek. Może się wydawać, że kolano skoczka nie jest groźną kontuzją, bowiem zawodnicy często lekceważą ten problem i trenują nie zważając na objawy płynące ze strony swojego ciała.
Głównym objawem choroby jest ból z boku łokcia pojawiający się przy ruchach nadgarstka: chwytaniu czegoś ręką, zaciskaniu, obracaniu dłoni, unoszeniu jej części grzbietowej. W zaawansowanym stadium pojawia się on także w spoczynku.
Mówi się, że to choroba siedzących ludzi. Niewątpliwie to choroba cywilizacyjna związana z naszym niezdrowym stylem życia. Rozleniwieni wygodą codziennego życia, oderwaliśmy się od natury. Przestaliśmy się ruszać, choć zostaliśmy “zaprogramowani” na aktywność fizyczną. W tym kontekście nasz kręgosłup, by pozostał sprężysty i elastyczny, powinien być sensownie poddawany mechanicznym obciążeniom, co oczywiście nie jest tożsame z jego nadwerężaniem. Po prostu jesteśmy stworzeni do ruchu, a jego brak prowadzi do patologii. Drugą przyczyną dyskopatii jest nieodpowiednia dieta sprzyjająca otyłości. A trzecią to życie w przewlekłym stresie.
Bóle kręgosłupa są jedną z najczęstszych dolegliwości układu kostno-stawowego. Przynajmniej raz w życiu ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa odczuwa 60–85% populacji. Często ten problem jest określany jako epidemia, a jej występowanie zyskało miano choroby cywilizacyjnej. Funkcjonalna diagnostyka i terapia pacjenta z zaburzeniami kontroli ruchu w obrębie kręgosłupa pozwala uniknąć przykrych komplikacji oraz zmniejszyć dolegliwości.
Nasze metody leczenia:
DLACZEGO WARTO IŚĆ DO FIZJOTERAPEUTY ?
Zajmujemy się między innymi leczeniem schorzeń:
Niespodziewany atak korzonków nerwowych, nazywany również rwą kulszową, świadczy o tym, że kręgosłup jest w słabej formie. Zazwyczaj ból obejmuje okolice lędźwi, ale dokuczać mogą także sploty nerwów w okolicy uda czy barku. Jest on następstwem mechanicznego ucisku uszkodzonej tarczy międzykręgowej (dysku) na korzenie nerwowe, które znajdują się w jej sąsiedztwie. Takie problemy zdarzają się częściej po 30. roku życia. Dzieje się tak, ponieważ z wiekiem kręgosłup się zużywa i postępują zmiany zwyrodnieniowe.
Przestrzeń podbarkowa pełni funkcję połączenia czynnościowego w stawie ramiennym. Jest to przestrzeń ograniczona od strony górnej wyrostkiem barkowym, więzadłem kruczo-barkowym, wyrostkiem kruczym łopatki oraz stawem barkowo-obojczykowym. Od strony dolnej ogranicza ją głowa kości ramiennej wraz z częścią guzka większego. Średnia odległość od dolnej granicy wyrostka barkowego łopatki i granicy głowy kości ramiennej w projekcji przedniej wynosi 9–10 mm. W przestrzeni tej znajduje się kaletka podbarkowa, mięśnie należące do stożka rotatorów oraz ścięgno głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia. Z powodu zmniejszenia przestrzeni podbarkowej, dochodzi do konfliktu i kompresji struktur znajdujących się w jej obrębie. Dolegliwości bólowe najczęściej występują w czwartej dekadzie życia u osób, które wykonują ruchy kończyną górną nad głową i są związane z czynnościami dnia codziennego, pracą zawodową czy sportem (np. siatkówka, tenis, pływanie).
Kolano skoczka to uszkodzenie więzadła rzepki – w miejscu, gdzie łączy się ono z rzepką. W obrębie tego miejsca sumują się mikrourazy, postępuje proces degeneracji tkanek. Może się wydawać, że kolano skoczka nie jest groźną kontuzją, bowiem zawodnicy często lekceważą ten problem i trenują nie zważając na objawy płynące ze strony swojego ciała.
Głównym objawem choroby jest ból z boku łokcia pojawiający się przy ruchach nadgarstka: chwytaniu czegoś ręką, zaciskaniu, obracaniu dłoni, unoszeniu jej części grzbietowej. W zaawansowanym stadium pojawia się on także w spoczynku.
Mówi się, że to choroba siedzących ludzi. Niewątpliwie to choroba cywilizacyjna związana z naszym niezdrowym stylem życia. Rozleniwieni wygodą codziennego życia, oderwaliśmy się od natury. Przestaliśmy się ruszać, choć zostaliśmy “zaprogramowani” na aktywność fizyczną. W tym kontekście nasz kręgosłup, by pozostał sprężysty i elastyczny, powinien być sensownie poddawany mechanicznym obciążeniom, co oczywiście nie jest tożsame z jego nadwerężaniem. Po prostu jesteśmy stworzeni do ruchu, a jego brak prowadzi do patologii. Drugą przyczyną dyskopatii jest nieodpowiednia dieta sprzyjająca otyłości. A trzecią to życie w przewlekłym stresie.
Bóle kręgosłupa są jedną z najczęstszych dolegliwości układu kostno-stawowego. Przynajmniej raz w życiu ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa odczuwa 60–85% populacji. Często ten problem jest określany jako epidemia, a jej występowanie zyskało miano choroby cywilizacyjnej. Funkcjonalna diagnostyka i terapia pacjenta z zaburzeniami kontroli ruchu w obrębie kręgosłupa pozwala uniknąć przykrych komplikacji oraz zmniejszyć dolegliwości.
METODY LECZENIA
