Stawanie się Mamą to nie łagodna ewolucja,
a rewolucja, która obala dotychczasowy porządek i prowadzi do budowania zupełnie nowej wersji samej siebie. Zgadzacie się drogie Mamy?

DZIEŃ MATKI W FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji Aktywna MAMA lub masażu leczniczego. Wizyty kierujemy do wszystkich Mam które chcą zadbać o jakość swojego ruchu. Skorzystaj z cennych wskazówek fizjoterapeuty, szczegółowe badanie pozwoli poznać źródło dolegliwości. Zadbajcie o Wasze zdrowie, zróbcie coś dla siebie! Do końca 15.06.2024 będzie możliwość zapisania się na wizytę Aktywna MAMA lub masaż leczniczy 200zł -> 160zł! Nie daj się wymówkom i ćwicz razem z nami!

Rejestracja na konsultacje Aktywna MAMA – DZIEŃ MATKI W FIZJO-SPORT

To czas wielu zmian zarówno w sferze naszej psychiki, ale także fizjologii. Ciąża, poród to historia, która pozostawia trwały ślad w naszym ciele. Dobrze wiemy, że Matka dla swojego dziecka poświęci bardzo wiele nierzadko kosztem samej siebie, ale dziś na kilka dni przed naszym świętem zachęcam Was abyście zrobiły coś dla Waszego zdrowia, coś dla siebie! Do końca 15.06.2024 będzie możliwość zapisania się na wizytę: Aktywna Mama, wizytę uroginekologiczną lub masaż od Mamy dla Mamy – formularz online: 

Rejestracja na konsultację uroginekologiczną – DZIEŃ MATKI W FIZJO-SPORT

Podczas takiej wizyty w zależności od Waszych aktualnych potrzeb oceniona zostanie m.in kondycja mięśni dna miednicy, mięśni brzucha oraz powłok brzusznych, blizny zarówno po CC jak i cięciu krocza. Zostaniecie wyposażone w ogromną dawkę wiedzy odnośnie profilaktyki nietrzymanie moczu, dobrych nawyków o których każda kobieta rodząca wiedzieć powinna.
Zapraszamy serdecznie, w razie pytań dzwońcie śmiało
Dbajmy o siebie! Bo mamy dla kogo ❤️
Dzień Matki - FIZJO-SPORT

Fizjoterapia uroginekologiczna, profilaktyka bólów kręgosłupa, terapia po przebytych urazach ortopedycznych. Zadbaj o zdrowie MAMY!

Na poradę można umówić się korzystając z poniższych formularzy lub telefonicznie 731 870 005.
Dostępne są również vouchery prezentowe (wersja drukowana lub elektroniczna w formacie PDF)