Edukacja Pacjenta FIZJO-SPORT Centrum Fizjoterapii

Poznaj narzędzie WEBINAR

Available at:

iPhone, iPad,

Android

PLEASE NOTE: The following workshops are only in Polish and they are not for physiotherapists, nor for personal trainers, nor for students of the previously mentioned majors. Those belonging to one of the aforementioned groups are redirected and asked to register for dedicated workshops for professionals. Registration for the workshop is available at:: www.fizjo-sport.pl.

REGISTRATION – ONLINE workshops

Click on the topic below
and fill out the registration form

Physiotherapy process during a series of free webinars – workshops online. Our goal is to educate and raise awareness that understanding the problem is the key to full recovery.

If you want to know what it is and how your musculoskeletal system works, why it sometimes refuses to obey, what to do to take care of it – come and take advantage of our tips online! We will present and show how to eliminate the most common mistakes that are repeatedly made throughout the day.

A clear, understandable message, a combination of theory and practice, and comprehensive answers to your questions await you.

FZIJO-SPORT WEBINAR | START on demand

View any topic at a convenient time

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak unikać i radzić sobie z dolegliwościami bólowymi. Jak dbać o siebie i swój kręgosłup w pracy, podczas codziennych czynności oraz podczas snu i odpoczynku.

Popraw swoje umiejętności, zwiększ swoje zdolności ruchowe. Naucz się jak prawidłowo rozpoznawać nieprawidłowe wzorce ruchowe oparte na braku równowagi mięśniowej, co jest kluczowe dla kontroli ruchu i reedukacji. Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek, jak uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Jakie są najczęstsze błędy i zagrożenia. Jak zadbać o profilaktykę i ergonomię ruchu!

POZYCJA to podstawa!!! Na warsztatach porozmawiamy o tym, czym charakteryzuje się prawidłowa postawa, co w postawie dziecka powinno zaniepokoić rodzica. Poruszymy temat wad postawy w obrębie kończyn dolnych i kręgosłupa oraz opowiemy o ich konsekwencjach. Przedstawimy kształtowanie prawidłowych nawyków RUCHOWYCH we wczesnym dzieciństwie jako profilaktykę w powstawaniu wad postawy.
Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki.

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek, jak uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup podczas aktywności. Dowiedz się jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia w przypadku rwy kulszowej, dyskopatii, chiropraktyki. Odpowiemy na pytania: czy wszystkie dyskopatie muszą boleć, czy wszystkie powodują ból pleców, czy dyskopatię, rwę kulszową można leczyć i jak jej zapobiegać. Zadbaj o JAKOŚĆ RUCHU razem z nami!

Ratownik medyczny przybliży temat Pierwszej Pomocy i nie tylko.

Przytłacza Cię nadmiar informacji płynących z pseudo mediów społecznościowych lub telewizji?
Nie wiesz już co tak naprawdę jest PRAWDĄ, a co MITEM?

Na warsztacie rozwiejemy wszelkie wątpliwości w oparciu o najnowsze BADANIA NAUKOWE.

Jak przygotować się do wizyty ONLINE? Co jest mi potrzebne? Jaki rodzaj sprzętu? Jakie są minimalne wymagania?
Co będzie robił ze mną fizjoterapeuta?

Na powyższe i wiele innych pytań odpowie pacjent i fizjoterapeuta.

Get interesting tips from a physiotherapist related to pain complaints:

  • shoulder girdle
  • upper limb
  • spine: lumbar, thoracic, cervical
  • hips
  • knees
  • feet