FAKTY i MITY okiem trenera
Poznaj narzędzie WEBINAR

Dostępna na:

iPhone’a, iPada,

Androida

UWAGA! Poniższe warsztaty nie są przeznaczone dla fizjoterapeutów, ani trenerów personalnych, ani studentów wcześniej wymienionych kierunków. Osoby należące do jednej z wymienionych grup przekierowujemy i prosimy o rejestrację na dedykowane warsztaty dla specjalistów. Rejestracja na warsztaty dostępna jest na stronie: www.fizjo-sport.pl.

Zarejestruj się!

FAKTY i MITY okiem Trenera Przygotowania Motorycznego

Proces fizjoterapii w czasie cyklu bezpłatnych webinarów – warsztatów online. Naszym celem jest edukacja i uświadamianie, że zrozumienie problemu jest kluczem do pełnego powrotu do zdrowia. Czeka na Ciebie jasny, zrozumiały przekaz, połączenie teorii i praktyki oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

Krążące w internecie i telewizji reklamy na temat suplementów, nowinek dietetycznych czy ćwiczeń wspaniale działających na Nasz organizm nie zawsze okazuje się PRAWDĄ.

Często zdarza się tak, że informacje i ich działanie są wyssane z palca, a nie raz mogą okazać się szkodliwe dla niektórych osób.

Warsztat online „Fakty i Mity okiem Trenera Przygotowania Motorycznego” ma na celu poruszyć popularne zagadnienia z świata SPORTU, DIETETYKI czy SUPLEMENTACJI aby raz na zawsze w oparciu o najnowsze badania naukowe rozwiać wszelkie wątpliwości!

Jeśli jesteś pasjonatem sportu, lubisz nowinki jak i ciekawostki to ten warsztat jest dla CIEBIE!

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak radzić sobie z dolegliwościami bólowymi oraz jak ich uniknąć. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w pracy, podczas czynności dnia codziennego oraz w trakcie snu i odpoczynku.

Podnieś swoje kwalifikacje, zwiększ swoje umiejętności z zakresu ruchu. Dowiedz się jak poprawnie identyfikować nieprawidłowe wzorce ruchowe w oparciu o dysbalans mięśniowy, który ma kluczowe znaczenie dla kontroli ruchu i jego reedukacji. Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jakie są najczęściej popełniane błędy i zagrożenia. Jak zadbać o profilaktykę i ergonomię ruchu!

POSTAWA to podstawa! Na warsztatach opowiemy, czym charakteryzuje się postawa prawidłowa, co w postawie dziecka powinno zaniepokoić rodzica. Poruszymy temat wad postawy w obrębie kończyn dolnych i kręgosłupa oraz porozmawiamy o ich skutkach. Przedstawimy kształtowanie prawidłowych NAWYKÓW RUCHOWYCH we wczesnym dzieciństwie jako profilaktykę w powstawaniu wad postawy.
Skorzystaj z cennych porad fizjoterapeuty i trenera. W jednym czasie połączenie wiedzy, doświadczenia i praktyki

Nasi fizjoterapeuci udzielą cennych wskazówek jak uniknąć przykrych dolegliwości. Jak zadbać o siebie i swój kręgosłup w czasie wykonywanych czynności. Dowiedz się, jakie są możliwości i jak wygląda fizjoterapia przy rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku. Odpowiemy na pytania: czy wszystkie dyskopatie muszą boleć, czy wszystkie powodują ból pleców, czy dyskopatię, rwę kulszową można leczyć oraz jak jej zapobiegać. Zadbaj z nami o JAKOŚĆ RUCHU!

Ratownik Medyczny przybliży temat Pierwszej Pomocy i nie tylko

Przytłacza Cię nadmiar informacji płynących z pseudo social mediów czy telewizji?
Nie wiesz już co tak naprawdę jest PRAWDĄ, a co MITEM?
 
Na warsztacie rozwiejemy wszystkie wątpliwości na podstawie najnowszych BADAŃ NAUKOWYCH.

Jak przygotować się do wizyty ONLINE? Co potrzebuję? Jaki sprzęt? Jakie minimalne wymagania?
Co fizjoterapeuta będzie ze mną robił?

Na powyższe oraz wiele innych pytań odpowie Pacjent i Fizjoterapeuta.

Zarejestruj się!

Szymon Połednik FIZJO-SPORT Trener

Bądź świadomy!
Do zobaczenia na WARSZTACIE!

———————
Szymon Połednik

Trener Przygotowania Motorycznego, Ratownik Medyczny

Share this: